Translate

czwartek, 23 lutego 2017

Buble #2: Maybelline New York, AffiniTone Tone-on-Tone

Dziś mam dla was tylko jedną pomyłke. Nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, ponieważ z jednej strony dobrze, że nie natrafiłam na złe kosmetyki, ale tym samym nie mam co wam odradzić. :D
Kiedyś używałam czarnej wersji z Maybelline, AffiniMat (Post AffiniMat) i akurat u mnie się nie sprawdziła. Jednak pani w drogerii zachwalała mi ten podkład z Maybelline, więc uznałam, że może ta wersja będzie lepsza, ale cóż rozczarowałam się... jest jeszcze gorsza!

czwartek, 16 lutego 2017

TobiAs. Dodatki do domu.

Co tu ukrywać, każdy z nas uwielbia miłe, przytulne i ładnie wyglądające wnętrza. Wyszukujemy idealne dodatki do domu, więc mam dla was coś, co na pewno zwróci waszą uwagę.

czwartek, 9 lutego 2017

Lubię to! #3

Dziś mam dla was kolejną porcję moich ulubionych rzeczy w ostatnim czasie. Będzie tu o wszystkim, więc może znajdziesz coś dla siebie. ;)

czwartek, 2 lutego 2017

Miłość - siła która rozkrusza lodowce

 
Miłość... wiele z nas ją kocha, wiele z nas jej nienawidzi. Niektórzy mówią, że miłość to cierpienie, ale czy na pewno? Każdy z nas w końcu doświadczy prawdziwej miłości, dla której będziemy w stanie poświęcić własne życie, z wzajemnością.