Miłość - siła która rozkrusza lodowce

 
Miłość... wiele z nas ją kocha, wiele z nas jej nienawidzi. Niektórzy mówią, że miłość to cierpienie, ale czy na pewno? Każdy z nas w końcu doświadczy prawdziwej miłości, dla której będziemy w stanie poświęcić własne życie, z wzajemnością.Miłość występuję pod wieloma postaciami: miłość matczyna, miłość przyjacielska, miłość do przedmiotów,miejsc czy przyrody. Ale nie każdy doświadcza wszystkich z nich... jedno jest pewne, na każdego z nas czeka miłość małżeńska.
 
 
Miłość, miłość, miłość... przez wielu niezrozumiana, ale tak naprawdę jest w stanie zawładnąć człowiekiem. Potrafi ona uratować duszę. Dzięki niej, możemy cieszyć się, życiem. Dzięki miłości istnieje dobro. Jest ona wyjątkowym zjawiskiem. Mówi się, że magia nie istnieje, ale magia to właśnie miłość!
 
 
To uczucie, przysłowiowe motylki w brzuchu, jego/jej wzrok przykuty do twojego wzroku, każdy najdrobniejszy gest i dotyk, który sprawia, że cała/cały drżysz. To jest najważniejsze. Najważniejsza jest miłość do osoby z którą założysz rodzinę i spędzisz całe życie. Wyobrażacie sobie? Całe życie z jedną osobą. A jednak jest to możliwe jeśli ta osoba jest ci pisana.
 
 
Kiedyś myślałam, że przyjaźń jest jedną z ważniejszych form. Przecież to przyjacielowi możesz powiedzieć wszystko, chłopakowi czy dziewczynie raczej nie. Ale dojrzałam i przekonałam się, że nasza miłość również może być przyjacielem i to najważniejszym przyjacielem. Nie potrzebujesz nikogo innego. Owszem czasem miło spotkać się ze znajomymi, ale to jemu/jej możesz powiedzieć wszystko i nie potrzebujesz kolejnej osoby, która może cię zranić czy zawiedź. Masz swoją miłość, która jest w stanie rozkruszyć lodowce. 
 
 
Kiedyś, chodząc do podstawówki, oglądałam z mamą pewien film i nie potrafiłam pojąć dlaczego dwoje ludzi biorą ślub, gdy wiadomo, że partnerka za kilka tygodni umrze. "Po co oni to robią?" - pytałam się mamy, ona mi odpowiedziała, że kiedyś zrozumiem. Teraz rozumiem. Nie jesteśmy w stanie zostawić osoby, którą naprawdę kochamy. W złych chwilach nie potrafimy odpuścić tej drugiej osoby. Nie chcemy jej zawiedź choć nie zawsze nam to wychodzi, a najlepsze jest w tym to, że na druga osoba kocha nas pomimo wszystko i nigdy nas nie wypuści z rąk.
Pamiętajcie! Jeśli wasza miłość nie była w stanie o was zadbać to i nie była ona dla was. Wiele osób się załamuję po nieudanej miłości. Ale to nic. Zobaczycie to dopiero wtedy gdy doświadczycie prawdziwego uczucia, uczucia, które będzie w stanie złączyć wasze porozsypywane kawałki, dzięki, której będziecie szczęśliwi.
 
 
 
A wy jakie macie zdanie na temat miłości?
Czym jest ona dla was i jak do niej podchodzicie?
Doświadczyliście już prawdziwej miłości? Czy jeszcze czekacie na swojego wybranka?
 
Za niedługo Walentynki, więc mam dla was kody rabatowe do Douglas. Click ;)
 


Komentarze

 1. Po wielu miłosnych "ślepych uliczkach" znalazłam prawdziwą miłość. Od paru miesięcy cieszę się małżeńskim stanem. Dokładnie w piątą rocznicę poznania zawarliśmy związek małżeński :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłość jak dla mnie to najważniejsze uczucie! :) Ja swoją znalazłam dwa lata temu i do tej pory jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Każdemu życzę znalezienia swojej miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Milość jest smakiem życia, bez niej nie bylibyśmy spełnieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłość jest jednym z najważniejszych elementów życia :), może to być miłość przyjacielska, rodzicielska, do drugiej połówki, rodzica itp :) można kochać swoje pasje itd.. :) ogólnie miłość=szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość jest pojęciem tak szeroko rozumianym, że każdy ma jej inną definicję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, zależy od wieku, od przeżyć, od doświadczenia. :)

   Usuń
 6. Bardzo fajnie napisałaś posta :3
  Przyjemnie się go czytało :)
  Bez miłości nie widziałabym sensu życia, byłoby nudno.
  Śliczne zdjęcia, pięknie wyglądasz:)

  Odwdzięczam się za każdą obserwacje:D
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. miłość jest piękna, ja osobiście wiązać się z nikim nie zamierzam,ale przecież miłość do rodziny, przyjaciół to piękne uczucie:)
  https://sweetcruel.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłość jest piękna :) w każdej postaci i każdej swojej formie. Bardzo ładnie piszesz o tym uczuciu i masz rację, nasza druga połówka wręcz powinna być naszym przyjacielem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nasza druga połówka powinna być przyjacielem, kochankiem i miłością życia. :)

   Usuń
 9. Jak dla mnie nie ma się co nakręcać. Na każdego przyjdzie kiedyś pora :))
  Co do kodów to na pewno się przydadzą ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Miłość jest potrzebna, nawet jeżeli czasami daje w kość :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Miłość to coś, co jest esencją życia - ciężko żyć bez niej, ciężko żyć myśląc sobie że nie ma niczego na świecie co kochasz - daje to motywację do działania, do spełniania swoich celów. Miłość to jedna z ważniejszych spraw w życiu - ale chyba najważniejsza jest ta do samych siebie, bo dbamy o nasz własny rozwój, o swoje pasje i kiedy jesteśmy w dobrej formie to dajemy innym najlepszy rodzaj miłości jaki możemy dać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. to prawda! Wiem to z autopsji :)

  Zapraszam do mnie: www.roxyolsen.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja swoja miłość znalazłam w 2010 roku i chociaż teraz dzielą nas kilometry i jest ciężko to wiem, że to ten jedyny :)
  Pozdrawiam, mój blog.

  OdpowiedzUsuń
 14. Milosc pieknie wyglada na poczatku. Pozniej juz zwracamy uwage na inne rzeczy. Pozniej z ta osoba tworzymy calosc. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś oglądając pewnego vloga usłyszałam słowa. "Swoją miłoś powinno się lubić. Miłość jest na początku,a po kilkunastu latach związku ona przemija, wtedy zostaję lubienie tej drugiej osoby." I powiem ci, że coś w tym jest. ;)

   Usuń
 15. Miłość jest sensem życia, bez niej wszystko jest jałowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, jedynie miłość daje nam szczęście. Nie ma zamiennika.

   Usuń
 16. Według mnie podstawą udanego związku jest nie tylko miłość, ale też i przyjaźń ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Miłość to coś pięknego! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Miłość to wspaniałe uczucie, ja jeszcze czekam na pojawienie się 'tego jedynego' w moim życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja staram się nie załamywać z nieudanych związków, bo wiem, że gdzieś tam i na mnie ta miłość czeka :)
  http://wazkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja nie jestem stworzona do związków :P nie potrafię być z kimś na dłuższą metę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś zmienisz nastawienie do związków lub znajdziesz osobę która wyjątkowo cię zachwyci. ;)

   Usuń
 21. Miłość, każdy jej pragnie ale niestety nie każdy potrafi kochać. Wiele osób jej szuka a jednak nie potrafi odnaleźć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie każdy potrafi kochać, ponieważ jeszcze nie każdy doświadczył prawdziwej miłości.

   Usuń
 22. ja ze swoją miłoscią jestem już ponad 5 lat :)
  http://olusky.blogspot.com/2017/02/najmodniejszy-kolor-w-tym-sezonie.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pomysł na prezent: Dzień Mamy