Peruki z Everyday Wigs

Ten wpis jest idealny dla osób mających słabe, krótkie i zniszczone włosy. Chciałabyś spełnić swoje marzenie długich i gęstych włosów? Idealną opcją są peruki! Dodatkowo pozwalają na dowolny wybór kolorów, bez farbowania!
Eng: This post id ideal for people who have weak, short and damaged hair. Would you like to fulfill your dream of long and dense hair? The perfect option is wigs! In addition, they allow you to freely choose colors without dyeing!

Zauważyłam, że coraz więcej osób kusi się na takie peruki, nawet można to zauważyć u gwizd. W końcu po co niszczyć sobie włosy farbowaniem czy co chwile zmienianiem fryzur, jak dzięki perukom można mieć jednego dnia długie, piękne włosy, a drugiego krótkie, ale gęste. Mam dla Was kilka propozycji takich peruk, pokaże wam co mi wpadło w oko.
Eng: I noticed that more and more people have wigs, even celebrities. Why destroy you hair with dyeing orchanging hairstyles, if thanks to wigs, you can have long, beautiful hair on one day and the other short, but thick. I have some suggestions for such wigs for you, I will show you what I liked.
Kolor, kolor i jeszcze raz kolor! Dobrej jakości syntetyczne włosy, w dowolnych kolorach, zieleń, fiolet czy szarość, wszystkie skradły moje serce! I do tego jak fantastycznie wyglądają, aż chce mieć się takie włosy. :D
Eng: Color, color and color again! Good quality synthetic hair, in any color, green, violet or gray, all stolen my heart! They look fantastic, I would like to have such hair.
Jesteś brunetką lub szatynką? Ja jestem i wiem jak ciężko jest rozjaśnić nasze włoski do pięknego blondu. Czasem też jesteśmy ciekawe jak byśmy wyglądały w takim kolorze, ale boimy się, że jednak nam się to nie spodoba, a z włosami już nic nie zrobimy, bo rozjaśnianie już wystarczająco je męczy i niszczy. Taka peruka to super opcja by sprawdzić jak byśmy się czuły w blondzie. :)
Eng: Are you brunette or brown? I am and I know that it is hard ti lighten your hair. We are curious how we would look in blonde hair, bu we are afraid that we will not like it. Wig is a great option to check how would feel in the blues.
Oj, róż ostatnio zaczoł mi się bardzo podobać, ale znów, problem... Ze względu na moje ciemne włosy, ciężko dojść do takiego różu. Koral, pudrowy róż czy mocny róż, wszystko jedno, bo dla mnie każda wygląda super!
Eng: I love pink hair, but my dark hair, it's hard to make pink. Coral, powder pink or strong pink, all the same, because for me everybody looks great!
Zakochałam się w tej niebieskiej peruce, coś wspaniałego! Biel przechodząca w niebieski, idealnie. Ale chciałam też Wam pokazać coś z krótszych peruk, wybrałam wspaniałe przejście w mocny kolor. Podoba się?
Eng: I fell in love with this blue wig, wonderful! White going into blue, perfect.
I wanted to show you a short wig. Like it?

Myślę, że wielu z nas brakuje odwagi by sprawić sobie na głowie takie cuda, jednak takie peruki są nam w stanie pomóc, a raczej zapobiec farbowaniu i niszczeniu naszych włosów. Takiej peruki nie będziemy żałować, a zniszczonych włosów, już tak.
Eng: I thing that many people lack the courage to dye their hair in a colorful way, but wigs will help us.

Komentarze

 1. ciekawy sposób na szybką metamorfzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na metamorfozę bez niszczenia włosów ☺
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 3. Właściwie można zmienić swój wygląd bez żadnego ryzyka :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Peruki to fajny pomysł, by urozmaicić sesje zdjęciowe. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Och, te różowe peruki są rzeczywiście prześliczne :)!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna sprawa chociaż nigdy nie miałam okazji wypróbować jakiejkolwiek peruki;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Peruki ze zdjęć prawdopodobnie są wykonane z włosów syntetycznych, mam takie trzy. Nigdzie w nich nie chodzę ale przydały mi się już przykładowo do jakiś zdjęć konkursowych. Wyglądają sztucznie, według mnie nie nadają się kompletnie do codziennego użytku. Z pewnością takie z włosia naturalnego wyglądają o wiele lepiej i wówczas faktycznie można by je częściej zakładać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, jednym takie włosy pasują, innym niez każdego zdanie się liczy. :) Zawsze najważniejsze jest żeby dobrze się czuć. :)

   Usuń
 8. Chciałabym kiedyś kupić taką - by zmienić na chwilę look

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pomysł na prezent: Dzień Mamy