Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2016

Pielęgnacja paznokci. Co mogę wam polecić?

Obraz
Nigdy nie miałam na paznokciach tipsów, hybryd czy żelów. Zawsze starałam się mieć SWOJE ładne i długie paznokcie, lecz ostatnio troszkę je zaniedbałam. Rozdwajały się i łamały. Dwa tygodnie temu kupiłam polecaną mi odżywkę do paznokci i ją wypróbowałam. Muszę przyznać, iż paznokcie stały się trwalsze i ładniejsze. Aktualnie zapuszczam je i dążę do odpowiedniej mi długości, a już jest blisko :)

Inspiracje życia, Motywacje świata #2

Obraz
I jak mijają wam dni z pierwszymi promieniami letniego słońca? :D Niestety dziś za ciepło nie jest, a słońce zawitało na małą chwile. W takie dni, bez słońca, wszystkiego mi się odechciewa! Dla osoby kochającej upał, cierpieniem jest życie podczas zimnego deszczu. Ale no cóż, nie żyjemy w ciepłych krajach i musimy sobie jakoś radzić :) Mam masę planów, czekam tylko na słońce ;)

Co na twarz?

Obraz
Ciągle szukam i szukam odpowiedniego pudru dla mnie. Mam z tym zawsze problem, ponieważ moja skóra na twarzy potrzebuję nawilżenia, lecz nie może być rozświetlona. Kłopot mam też z kolorem, z racji iż jestem blada i mam bardzo jasną karnację, zawsze kupując puder, wybieram najjaśniejszą barwę, lecz często nawet najjaśniejszy odcień pudru jest po prostu dla mnie za ciemny. Porównam wam dziś dwa pudry, których używałam w ostatnim czasie.

Największa wartość w życiu - Bądz sobą !

Obraz
Całe życie, uczymy się, dojrzewamy, kształtujemy swój charakter. Z czasem dostrzegamy najważniejsze dla nas wartości w życiu. Praca, dom, rodzina, miłość... Jaka jest moja główna wartość? Bycie po prostu sobą. Bez tego nie było by nic. Nie znalazłabym prawdziwej miłości, nie poznałabym samej siebie oraz nie byłabym szczęśliwa. Udawanie jest jak iluzja, ale każda iluzja ma za sobą prawdę. To tylko złudzenie optyczne które powstaje w naszych głowach.