Colorfy-Coloring Book Free

Coloring for adults! Każdy powinien kojarzyć antystresowe i kreatywne kolorowanki dla dorosłych. Można je z łatwością znaleźć w różnorodnych księgarniach. Jest to fajny zabijacz czasu, ale jednak trzeba wydać na niego parę groszy. Ostatnio znalazłam ciekawą aplikacje "Colorfy-Coloring Book Free" i bardzo mi się spodobała więc postanowiłam wam ją tu przedstawić. UWAGA-UZALEŻNIA! :D

W aplikacji znajduje się kilka opcji, są rysunki kwiatów, zwierząt, napisów, miejsc, ludzi itd. Można też stworzyć własny napis, oraz pokolorować zdjęcie. Choć zdjęcie wychodzi tragicznie i ciężko je fajnie ozdobić.


Do wykorzystania są 4 darmowe palety kolorów, w tym jedna paleta którą można zmieniać co jakiś czas.


Oraz do dyspozycji mamy 4 płatne palety
Są też darmowe i płatne obrazy. Po ściągnięciu miałam daną ilość kolorowanek dostępnych za free lecz po kilkunastu pokolorowanych, zwiększyła się darmowa ilość, więc zastanawia mnie czy po prostu szczęśliwie trafiłam i akurat w tym okresie zmienili w aplikacji na większą pule darmowych rysunków, czy faktycznie po zapisaniu kilku pula kolorowanek się powiększa.
Można wykupić różnorodne pakiety, jest ich dość sporo, tak jak rysunków. Naprawdę jest bardzo dużo obrazów, ale oczywiście większość płatna :)

Przy finalizacji obrazu można ustawić dany filtr, aby upiększyć swoje dzieło :))Co o tym myślicie? Interesuje was taka forma kreatywności czy wolicie nie tracić na to czasu?


Komentarze

 1. Ciekawe :) melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. na prawdę fajne :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kiedyś rysowałam i pod wpływem tych kolorowanek myślę żeby do tego powrócić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Potem genialnie piszę się pewnie posty! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłaś w sedno!
  Ostatnio zamiast spać, siedziałam do godziny 5 nad ranem i rysowałam, a że jestem miłośniczką rysowania, szkicowania czy kolorowania to przy takich rzeczach tracę rachubę!
  Genialne kolorystycznie :)
  http://my-place-to-relax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pomysł na prezent: Dzień Mamy