Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2016

Nawilżenie na zimę. Ziaja.

Obraz
Nadeszła zima, a z nią przymrozki. Może za oknem nie widać straszliwego mrozu, ale nasza skóra zdecydowanie cierpi. Jeśli macie tendencje do suchej skóry, szczególe w zimę, co ma większa część kobiet to ten post jest dla was.

W mojej kuchni #3 Pierniczki Dr.Oetker. Seria Limitowana.

Obraz
Święta coraz bliżej. Klimat tego okresu niestety dla wielu traci swoją wartość, ale są tacy którzy nadal kochają ten magiczny czas. Jednym z plusów jest świetne jedzenie! Czyli? Pierniczki.

Sleek MakeUP

Obraz
Jakiś czas temu dostałam palete i-Drive, A new day z firmy Sleek MakeUP oraz Pędzle 7 Plece Brush Set, także z tej firmy. Dziś przedstawie wam opinie na temat tych kosmetyków.

Moda na święta

Obraz
Zbliżają się święta... Każdy z nas kocha ten czas. Choinka, zapach potraw wigilijnych i ozdobione miasta. Podczas świąt mamy chwile by zwolnić, spędzić ten czas z rodziną i przyjaciółmi oraz by obdarować najbliższych wspaniałymi prezentami.

Otchłań

Obraz
Otchłań... Otchłań naszych myśli. Tak często poddajemy się temu. Siadamy i myślimy. Zastanawiamy się nad życiem, nad sensem, nad przeszłością i przyszłością, nie zwracając uwagi na teraźniejszość.