Posty

Wyświetlanie postów z maj, 2016

Czas na rower!

Obraz
Na dworze coraz cieplej, a u mnie coraz większe chęci na aktywność. Wraz z promieniami słońca trafia we mnie dawka energii, którą muszę gdzieś wyrzucić. Mam ochotę na ciągłe spacery, gry zespołowe, festiwale i inne. Zaliczyć możemy też jazdę na rowerze. Świetna aktywność na ciepłe dni! Prawda? 

W mojej kuchni #2 BigActive - Herbata którą pokochałam

Obraz
Każdy z nas uwielbia moment pod kocem z herbatą i książką. Kiedyś już pisałam jak można w łatwy sposób zrobić zdrową herbatkę (miód+sok malinowy zamiast cukru i cytryna). Czy ktoś nie lubi herbat? Bo chyba to nie możliwe :)

BeBeauty - myjący peeling do ciała i antyperspiranty ISAE INVISIBLE i ISAE ANTI-STRESS

Obraz
Hej ;) Mimo wielu, różnorodnych słyszanych opinii na temat BeBeauty, zawsze przechodziłam obojętnie obok tych produktów. Aż postanowiłam wypróbować. Zakupiłam dwa myjące peelingi do ciała, o zapachu kiwi i wiśni oraz dwa antyperspiranty: ISAE INVISIBLE i ANTI-STRESS.

Golden Rose WOW Nail Color

Obraz
Cześć wam :)) Dziś chciałabym pokazać lakiery Golden Rose, które uwielbiam. Moim największym problemem jest szybko zachodzący lakier z paznokci, a nie jestem miłośniczką hybryd, ani żalów. Lakiery Golden Rose bardzo przypadły mi do gustu, wręcz powiedziałabym, że są moimi ulubionymi. Mają idealną konsystencje, wygodne pędzelki, cudne kolory i długo się trzymają. Najchętniej kupuję lakiery WOW Nailc Color, ponieważ są one małe i wygodne. Jeśli kupuję duży lakier zazwyczaj nie zużyje całego bo zdąży mi się zeschnąc. W lakierach kieruje się zasadą, iż wole mniej a różnorodnie. Za dwa różne kolory zapłaciłam tak samo ile dałabym za duży lakier, no i miałabym tylko jednek kolor, którego pewnie nie zdążyłabym zużyć, a Golden Ros WOW Nail Color zazwyczaj zużywam do końca. Aktualnie mam 4 cudeńka, kolory mi się niesamowicie podobają i można je fajnie zestawiać.