Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2016

Must Have Ferie 2016

Obraz
Hej :)
Niektórzy z was skończyli już ferie, a u innych nadal trwają, lecz są też takie województwa gdzie na te 2 tygodnie wciąż niecierpliwie czekają. Oczywiście na pewno są tu też, osoby które pracują i ferie mają wtedy kiedy dostaną urlop. A u was jak jest?
Wiele z was wyjeżdża czy to w góry, czy nad morze, aby odpocząć i się zrelaksować oraz odetchnąć od codziennych spraw.
Jeżeli planujesz jakiś wyjazd, (oczywiście pomijając ciepłe kraję itd. gdzie nie przydadzą ci się ciepłe swetry i szaliki) to parę rzeczy będzie ci niezbędnych.


Początki są trudne

Obraz
Cześć wszystkim. Mam na imię Paulina, 18 lat, mieszkam na śląsku. Już nie raz zakładałam i prowadziłam różne blogi, miniblogi oraz strony facebookowe. Jednak zawsze po pewnym czasie odpuszczałam, z powodu braku pewności siebie. Na pewno nie jedna z was chciała by się spełniać w swoim życiu, lecz nie ma odwagi zacząć tego robić, w końcu początki są trudne. Lecz trzeba się przełamać! Tym samym nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale postaram się zainteresować was moimi postami. Wszelkie rady od was co do prowadzenia bloga mile widziane :) Mam nadzieje tylko, że mój blog będzie się rozwijał, a ja wraz z nim i nie zrezygnuje po pewnym czasie jak to zazwyczaj bywało. Najważniejsze się nie poddawać :)