Translate

czwartek, 29 grudnia 2016

Nawilżenie na zimę. Ziaja.


Nadeszła zima, a z nią przymrozki. Może za oknem nie widać straszliwego mrozu, ale nasza skóra zdecydowanie cierpi. Jeśli macie tendencje do suchej skóry, szczególe w zimę, co ma większa część kobiet to ten post jest dla was.

piątek, 23 grudnia 2016

W mojej kuchni #3 Pierniczki Dr.Oetker. Seria Limitowana.

Święta coraz bliżej. Klimat tego okresu niestety dla wielu traci swoją wartość, ale są tacy którzy nadal kochają ten magiczny czas. Jednym z plusów jest świetne jedzenie! Czyli? Pierniczki.

czwartek, 15 grudnia 2016

Sleek MakeUP

Jakiś czas temu dostałam palete i-Drive, A new day z firmy Sleek MakeUP oraz Pędzle 7 Plece Brush Set, także z tej firmy. Dziś przedstawie wam opinie na temat tych kosmetyków.

czwartek, 8 grudnia 2016

Moda na świętaZbliżają się święta... Każdy z nas kocha ten czas. Choinka, zapach potraw wigilijnych i ozdobione miasta. Podczas świąt mamy chwile by zwolnić, spędzić ten czas z rodziną i przyjaciółmi oraz by obdarować najbliższych wspaniałymi prezentami.

czwartek, 1 grudnia 2016

Otchłań

Otchłań... Otchłań naszych myśli. Tak często poddajemy się temu. Siadamy i myślimy. Zastanawiamy się nad życiem, nad sensem, nad przeszłością i przyszłością, nie zwracając uwagi na teraźniejszość.